Ankara 333 Reklam Kimdir ?

Yaratıcı fikirler ile Markanıza Kalite ve Güven

Ankara 333 Reklam, dünya çapında ajans ve fotoğraf tutkunlarının kullandığı üçyüzotuzüç cümlesi gülümseme hareketidir. Bizlerde uzun toplantılar sonrası ” Bizler Yaptığımız işlerde Müşterilerimizi memnun etmeliyiz” felsefemizin sonuçunda hep bir ağızdan 333 dedik ve bu ismi seçtik.

Reklam sektöründe en yeni ürün yelpazesi ile son teknoloji makine ve techizat parkurumuzu kullanarak müşterilerine dünya standartlarında yaratıcı fikirler sunan Ankara 333 Reklam Tabela pleksi etiket baskı geçen süre çerçevesinde profesyonel kadrosu ile Reklam sektöründe lider kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.

Markanıza Güven ve Kalite

Güven ve Kalite

Yaratıcı Fikirler

Tasarım

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyet

Tasarımlarımızda Yaratıcı Fikirler ve Yaptığımız işler

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir. Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, istekleriniz doğrultusunda sözümüzde durma çizgisinin dışına çıkmadan, uygun zaman diliminde, tüm imkanlarımızla isteklerinize, çözüm üretiyoruz.

Tabelanın Çeşitleri Nelerdir?

Kurumsal çizgi

Tabela, işletmelerin bilinirliklerini arttırmak, reklam ve tanıtım çalışmalarını sağlamak, amacıyla üretilen reklam ürünüdür. Tabela lar başta pleksi ve pleksiglas olmak üzere alüminyum, krom gibi malzemelerden üretilmektedir. Tabela ‘nın dikkat çekici bir şekilde tasarlanması firmanıza müşteri çekmesi bakımından önem taşımaktadır. Tabelalar, işletmenin bulunduğu sektöre ve hizmet verdiği saatlere bağlı olarak ışıklı veya ışıksız olarak üretilmektedir.

Tabelanın Çeşitleri Nelerdir?

  • Kutu Harf Tabela
  • Vinil Germe Tabela
  • Yol Tabelası
  • İnşaat ve Proje Tabelaları
  • Alüminyum Dekube Tabela
  • Kompozit Tabela
  • Ahşap Tabela
  • Çatı Tabelası

Totem Tabelalar

ankara totem

ankara totem

Totem tabela firmaların ve fabrikaların giriş kısmında kullanılan reklam araçıdır. Yerden Yüksekliği ve büyüklüğü firma tarafından belirlenir. Firmanızın daha fazla kişi tarafından görmesi ve fark edilmesini sağlayan totem tabelalar çok iyi bir reklam şeklidir. Fabrikaların, büyük işletmelerin, otellerin, galerilerin, benzin istasyonlarının girişinde büyük ve yüksek totem tabelalar kullanılır. Bu reklam tabelalarında işletmenin ismi ve logosu bulunur. Geniş bir alandan görülebilmesini sağlayan tabela çok etkili bir reklam olur. Küçük işletmelerde ise kaldırıma yerleştirilen dikdörtgen kutu şeklindeki totem tabela kullanılır. İşyerinin önünden geçen kişilerin reklam tabelasını görerek fark etmesi sağlanır. Ankara 333 Reklam tabela yaratıcı tasarımlar ile yaptığı totem tabelalar ile işletmelerin müşteri portföyünü artırmasını sağlıyor.

Dijital Baskı

Ankara Dijital Baskı

Ankara Dijital Baskı

Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan ve kullanım şekline göre grafik, yeni tasarım, fotoğraf, yazı gibi elemanların doğrudan yazıcı (baskı) makinesine aktarılması ile yapılan baskı tekniğidir. En basitinden ev ve ofislerin vazgeçilmez baskı makinesi olan deskjet mürekkep püskürtmeli yazıcı veya lazer yazıcılardan kağıt üzerine yaptığımız baskılar bu baskılara en basit örnektir.

Etiket İmalatı

etiket imalatı

etiket imalatı

Etiket, tüketicilerin bilgilenmesi amacıyla üretilen arkası yapışkanlı reklam ürünüdür. Son zamanlarda reklam sektöründe büyük bir rol oynayan etiketler günümüzde kişilerin firmalarının tanıtımını yapabilmesinin en kolay yoludur. Etiket imalatı tüketiciler genel olarak gün içerisinde bir çok farklı etiket türü ile karşı karşıya kalmaktadır. Kimi zaman kişiler ürün üzerinde ki kullanım talimatları için veya kullandıkları gıda maddesinin son tüketim tarihini öğrenmek için etiketleri kullanmaktadırlar.

Etiketlerin Kullanım Yerleri Nelerdir?

Asansör Etiketleri

Metal Etiket

Pleksi Etiket

Kağıt Etiket

Dokuma Etiket

Metalize Etiket

Kumlama Etiket

Gümüş Yaldız Etiket

Baskes Etiket

Damla Etiket

Opak Etiket

Prinç Etiket

 

Lazer Kesim

lazer kesim ankara

lazer kesim ankara

Lazer kesim işinde rezonatöre verilen akımı ile oluşan lazer ışını’nın kesilecek cisme aynayla odaklanmasıyla malzemeyi ani ısıyla kesmesi sağlanır. Lazer kesim tekniği ile ahşap, deri, kumaş, pleksi, karton,kağıt ve köpük (sünger) malzemeler rahat ve hızlı bir şekilde kesilebilmekte ve ahşap,pleksi,deri üzerine de lazer kazıma  gerçekleştirilebilir.

Lazer Kesim Nasıl Yapılır?

Lazer kesim de yapılacak malzeme ve kesilecek ürün kalınlığı ile lazer kesim cihazı değişmektedir. Akrilik ve ahşap gibi ince kalınlıktaki malzemelerin kesiminde co2 (karbondioksit) lazerler kullanılmaktadır.

 

Referanslarımız